Balanced Eco Products

Máte dotazy? Zavolejte nám:

+420 775 269 256

Kongres Čerpačka 2016

Dne 18.5.2016 se naše společnost BEP Fuel International s.r.o. zúčastnila kongresu Čerpačka konaného v pražských Průhonicích, jako bronzový partner. Na tomto kongresu, který byl již po 4 jsme se představili široké odborné veřejnosti. Tento veletrh je významný především tím, že se ho každý rok zúčastní přes 300 odborníků z oblasti nákupu a prodeje paliv. Na tomto kongresu zazněla spousta zajímavých informací s ohledem na ekologii a snižování emisí, kdy na kongresu zaznělo přání výrobců paliv o snížení emisí v palivu o 3%. Což nám jako výrobci, který poskytuje garanci snížení emisí min. o 30% přišlo velice zajímavé.

Na tomto kongresu byl účastníkům představen náš R/Evoluční výrobek aditivum nové generace BEP - Much Better Fuel, který sklidil velký zájem a ohlas. Velký zájem sklidil hlavně u jednotlivý prodejců paliv, tedy majitelů malých čerpacích stanic, neboť jejich klienti stále projevují zájem o nové HiTech produkty. Naše novinka BEP - Much Better Fuel díky 4 základním pilířům skvěle zapadla do jejich cenové a prodejní koncepce.

Kongres ČERPAČKA

Celodenní konference určená majitelům a provozovatelům čerpacích stanic. Jejím cílem je přinášet informace a inspiraci, jak úspěšně provozovat prodejnu na čerpací stanici a navýšit tak její zisk. Zaměřuje se na vybavení prodejen, category management, nabídku služeb atd.

Více o konferenci naleznete na www.kongrescerpacka.cz