Ekologie s garancí

klsjdajsdhaksjdhasj

Ekologie s garancí?!

Ano je to tak!!!

Vážení klienti jsme první na světě, kdo nabízí snížení emisí s garancí! Emise díky našemu aditivu snižujeme min. o 30% až 95%! Grance se vztahuje na všechny benzínové, naftové či LPG motory. Jediné co musíte udělat pro snížení emisí je použití BEP – Much Better Fuel min. v 10 po sobě jdoucích nádržích u osobních automobilů a 20 po sobě jdoucích nádrží u nákladních automobilů (nad 3.5 tuny). Poměr dávkování u osobních i nákladních automobilů je vždy stejný 1 ks tableta na 40 litrů paliva. Garantujeme snížení emisí formou vrácení finančních prostředků, pokud vám dle výše uvedených pravidel BEP – Much Better Fuel nesníží CO, HC a polétavých částic min. o 30%!!! Chovejme se k našemu zdraví a přírodě zodpovědně a přispějte koupí aditiva BEP – Much Better Fuel k ochraně životního prostředí!

Soutěž

ZÍSKEJTE 10 TABLET ZDARMA!

Otestujte naše R/Evoluční aditivum BEP – Much Better Fuel a pošlete nám protokol o měření měření emisí z STK.

Pokud výsledek kouřivosti nebo obsahu CO bude roven 0,00 získáte od nás 1 balení tedy 10 tablet v hodnotě 590,-Kč ZDARMA.

klsjdajsdhaksjdhasj

Jak poznáte funkčnost

Aditiva Bep

  1. Průkazný důkaz, že tablety skutečně fungují je jednoduché změření emisí před použitím BEP Much Better Fuel a po použití. Garantujeme vám vrácení peněz, pokud nedojde ke snížení emisí minimálně o 30%! Zpravidla však snižujeme emise mnohem více.
  2. Dalším důkazem jsou dokonale čisté svíčkypokryté jemnou oranžovou ochrannou vrstvou.
  3. U vstřikovacích trysekse čistí výstupní části trysky a na uzavíracích sedlech trysek se neshromažďují mechanické mikročástice.
  4. Snížení spotřeby při porovnatelném použití vozidla až o 15 %. K přesnému měření použijte naší přiloženou kartu a nespoléhejte se na Váš palubní počítač.
  5. Zřetelně patrný nárůst pružnosti motoru a hladší a tišší chod motoru, které pocítíte většinou již po 3 vyjeté nádrži. Čím vice BEP Much Better Fuel používáte, tím zřetelnější jsou výsledky.

Proč používat aditivum BEP – Much Better Fuel?
Protože s aditivem BEP šetříte motory, vaše výdaje a přírodu!

Nejdůležitější

4 PILÍŘE NAŠÍ SPOLEČNOSTI

Services Image

spolehlivý

motor

Prémiová aditiva BEP zcela bezpečně vyčistí všechny vnitřní části motoru včetně vstřiků, ventilů a celou výfukovou soustavu. Už žádné problémy …

Services Image

Lepší výkon

motoru

Usedněte za volant nového vozu či stroje s perfektní reakcí motoru.
Budete naprosto nadšení! Čím více BEP používáte tím větší ucítíte rozdíl ve výkonu…

Services Image

Ekologie

s garancí

Ano je to tak! Snížení Emisí až o 95% po vyjetí 10 po sobě jdoucích nádrží s tabletami BEP – Much Better Fuel. Garantujeme formou …

Services Image

Úspora

paliva

Aditivum BEP se vždy vyplatí rovněž na úspoře paliva (až 15%)! Nebudete chtít už nikdy nic jiného! Aditivum BEP – Much Better Fuel …

Ukázky reálných měření emisních protokolů z STK

klsjdajsdhaksjdhasj
klsjdajsdhaksjdhasj
klsjdajsdhaksjdhasj