Lepší výkon motoru

klsjdajsdhaksjdhasj

Usedněte za volant nového vozu či stroje

s perfektní reakcí motoru.

BEP – Much Better Fuel s high-tech složením je palivové aditivum nejvyšší generace, které se dokonale a bez zbytku rozpustí v palivu, které ho dopraví do spalovacích komor skupin válců. Jedna ze tří složek našeho aditiva BEP, jmenovitě Ferrocene, zajišťuje ve spalovacích komorách dokonalé prohoření paliva a využití paliva. Aditivum BEP – Much Better Fuel je navřženo tak, aby zajistila efektivnější spalování. Díky BEP nedochází k nedokonalému spalování, neboť veškeré palivo shoří v rámci expanzního cyklu ve spalovacích komorách a to přináší jak zvýšení výkonu tak ke snížení emisí. Díky bavlníkovému oleji, který navíc vytvoří kluzný film, se podstatně snižuje koeficient tření a tím je zajištěný hladší chod a zvýšení výkonu motoru. Budete naprosto nadšení. Čím více BEP – Much Better Fuel používáte, tím větší ucítíte rozdíl ve výkonu. Perfektní prohoření paliva a čistý motor vám ukáže své. Už žádný Chip-Tunning se ztrátou záruky motoru!

Průběh provozu motoru

bez aditiva BEP.

Každý motor v průběhu provozu stárne, jednou z mnoha příčin je je shromažďování trvalých karbonizačních úsad, snižuje se spalovací objem, a tím narůstá spotřeba paliva a snižuje výkon. Karbonizační úsady jsou primárním příčinou zvýšení spotřeby paliva.
Tím se u motoru snižuje účinnost motor má daleko vyšší spotřebu,nižší výkon,reaguje pomaleji,spalování paliva se zhoršuje,zvyšují se emise výfukových plynů.
V minulosti se řešil tento problém kapalinovou dekarbonizací, nebo se používaly různé přísady, které byly zcela nefunkční. Žádná z těchto možností není zcela uspokojující a navíc všechna tato řešení jsou velmi cenově nákladná a některá z nich mají negativní dlouhodobé důsledky.
Nyní je však na trhu řešení pro daný problém: Aplikace aditiva BEP – Much Better Fuel řeší výše uvedené provozní problémy.

Nejdůležitější

4 PILÍŘE NAŠÍ SPOLEČNOSTI

Services Image

spolehlivý

motor

Prémiová aditiva BEP zcela bezpečně vyčistí všechny vnitřní části motoru včetně vstřiků, ventilů a celou výfukovou soustavu. Už žádné problémy …

Services Image

Lepší výkon

motoru

Usedněte za volant nového vozu či stroje s perfektní reakcí motoru.
Budete naprosto nadšení! Čím více BEP používáte tím větší ucítíte rozdíl ve výkonu…

Services Image

Ekologie

s garancí

Ano je to tak! Snížení Emisí až o 95% po vyjetí 10 po sobě jdoucích nádrží s tabletami BEP – Much Better Fuel. Garantujeme formou …

Services Image

Úspora

paliva

Aditivum BEP se vždy vyplatí rovněž na úspoře paliva (až 15%)! Nebudete chtít už nikdy nic jiného! Aditivum BEP – Much Better Fuel …

JEDNODUCHÝ ZPŮSOB JAK SE POSTARAT O VÁŠ MOTOR A MÍT I OJETÉ AUTO OPĚT JAKO NOVÉ

Úžasně jednoduchý způsob, jak snížit emise, spotřebu paliva, dosáhnout lepšího výkonu vozu a ušetřit.
Vhodné pro BENZÍNOVÉ i NAFTOVÉ motory, motory na ETANOL vč. motorů na LPG.
Za vývoj účinné látky Ferrocenu, udělena Nobelova cena 1973.
Vědecky zdokumentované účinky, více jak 2.000 zpráv.
Vše ověřeno v reálném provozu na různých typech vozidel.
Pravidelné používání tablet BEP – Much BetterFuel prodlouží životnost motoru až o 40%, což může znamenat třeba tři roky bez splátek na pořízení nového vozu!!!*

* Podle výsledků dlouhodobých testů na různých vědeckých pracovištích.

Zkušenosti našich spokojených uživatelů

Působení palivového aditiva BEP – Much Better Fuel závisí na věku a stavu Vašeho motoru

Naši aktuální uživatelé použitím BEP zaznamenávají:

Lepší výkon a hladší chod motoru.
Sníženou spotřebu v litrech na 100 km.
Snížení emisí a výfukových plynů.
Vyčištění motoru, snížení klepání a hlučnosti motoru
Prodloužení životnosti motoru, oleje, filtrů a svíček.
Snížení nákladů na údržbu a servis vozu.
Úsporu paliva anebo větší dojezd na stejné množství paliva.

klsjdajsdhaksjdhasj

Zkušenoti se svými výkony

ambasadora naší značky BEP – Much Better Fuel

Závodník jezdící Africa eco Race – Rallye Dakar
Nic zvláštního jsem od použití tablet-kondicionéru do paliva Boogie Energy Pill nečekal, dokonce jsem se nechal celý rok přemlouvat k aplikaci, pořád bylo něco k řešení, ale jsem naprosto unešený, motor více bere, jde rychleji za plynem do vyšších otáček, je kultivovanější, je to velmi příjemné, je to bezvadné, jako když chutnáte tu nejsmetanovější a nejkrémovitější zmrzlinu zmrzlin. Motor už ani černě nedýmí, spíše šedě. Koncovka výfuku je přitom čistá. Je to docela neuvěřitelné! Co jsem už vůbec nečekal, že při svém stylu závodní jízdy ještě ušetřím na spotřebě. Nyní už na trasu bez tablet nevyjíždím.

Devátou etapu Africa Eco Race 2015 z Azougui do Akjoutu proletěl PROMET/EXCALIBUR tým Tomáše Tomečka jako nejrychlejší kamion – zajel tedy první místo!!! Závěrečnou jedenáctou etapu Africa Eco Race 2015 z Toueily do Saint Louis dokončil PROMET/EXCALIBUR tým Tomáše Tomečka jako třetí kamion těsně za tandemem ruských Kamazů. V konečném hodnocení patří Tatře se startovním číslem 400 třetí místo mezi kamiony a šesté místo celkově.