Úspora paliva

klsjdajsdhaksjdhasj

Šetříme nejen motory

ale u vaše výdaje

Víte co udělá řídící jednotka vašeho vozidla, když zaznamená kvalitnější palivo, respektive palivo nasycené BEP – Much Better Fuel? Začne méně dávkovat palivo do spalovacích komor motoru, protože palivo daleko kvalitněji prohoří a stačí ho méně ke stejnému výkonu. Motor je krásně promazáván 1 z 12 speciálních přísad aditiva BEP, která snižuje odpor mechanických částí.

Společně s perfektně vyčištěným motorem, kterého postupně při používání BEP dosáhente, to  má za následek snížení spotřeby paliva nebo chcete li, prodloužení dojezdu vašeho vozidla. Prodloužení dojezdu neznamená nic jiného, než uspořené finanční prostředky za palivo. Na stejnou nádrž tedy ušetříte až 15% PHM v závislosti na provozních podmínkách.

Tablety se Vám zaplatí na úspoře paliva

a ještě vyděláte!

Příklad při 10% úspoře PHM na 40 l nádrži:

Jestliže spotřebujete 40 litrů v autě, které má průměrnou spotřebu 7l/100km můžete při úspoře 10% získat až 4l PHM NAVÍC = 70 km NAVÍC.
Na 40 litrech uspoříte 4 litry paliva = 112 Kč (28 Kč/1l)
Cena 1 ks tablety ……59 Kč
VÁŠ ČISTÝ ZISK JE 53 Kč !!!
(finanční úspora 112 Kč – 59 Kč cena tablety = 53 Kč)

10 tablet vám uspoří PHM v hodnotě = 1.120,-Kč
10 tablet vám vytvoří čistý zisk 530 Kč

Nejdůležitější

4 PILÍŘE NAŠÍ SPOLEČNOSTI

Services Image

spolehlivý

motor

Prémiová aditiva BEP zcela bezpečně vyčistí všechny vnitřní části motoru včetně vstřiků, ventilů a celou výfukovou soustavu. Už žádné problémy …

Services Image

Lepší výkon

motoru

Usedněte za volant nového vozu či stroje s perfektní reakcí motoru.
Budete naprosto nadšení! Čím více BEP používáte tím větší ucítíte rozdíl ve výkonu…

Services Image

Ekologie

s garancí

Ano je to tak! Snížení Emisí až o 95% po vyjetí 10 po sobě jdoucích nádrží s tabletami BEP – Much Better Fuel. Garantujeme formou …

Services Image

Úspora

paliva

Aditivum BEP se vždy vyplatí rovněž na úspoře paliva (až 15%)! Nebudete chtít už nikdy nic jiného! Aditivum BEP – Much Better Fuel …

Výsledky testů – COKOLIV NAVÍC JE VÁŠ ZISK

Pro návratnost investice do tablet stačí úspora pouhé 4 % !!!

1 tableta BEP – Much Better Fuel vám ušetří v průměru 10% PHM

klsjdajsdhaksjdhasj
klsjdajsdhaksjdhasj

Úspora při použití 10 tablet ve 400 litrech PHM

(příklad úspory při vyjetí 10 x 40 litrových nádrží)

Plus úspory na servisu vozidla přináší výrazný návrat vaší investice do pořízení aditiva BEP. Cena PHM 28,-Kč/l.

Při investici do 1 sáčku balení BEP – Much Better Fuel, tedy 10-ti kusů za 590 Kč, je moje finanční úspora při poklesu spotřeby o 10% na 400 litrů paliva rovných 1.120 Kč. Můj čistý zisk je 530,-Kč!

Aditivum BEP – Much Better Fuel se Vám vždy vyplatí!!!

Jak funguje BEP – Much Better Fuel:

Jak to funguje: BEP Much Better Fuel se zcela ojedinělou a přísně střeženou recepturou je palivové aditivum nové generace. Jedná se o revoluční přípravek, který na světovém trhu nemá obdoby. Tablety vhozené do nádrže se dokonale rozpustí v palivu, které ho dopraví do spalovacích komor skupin válců. Jedna z několika složek našeho aditiva, jmenovitě Ferrocene, zajištuje ve spalovacích komorách dokonalé prohoření a využití paliva. BEP Much Better Fuel zajišťuje efektivnější spalování. Veškeré palivo prohoří v rámci expanzního cyklu ve spalovacích komorách. To přináší jak zvýšení výkonu, tak snížení emisí. Dále dochází k podstatnému snížení tvorby oxidu dusíku (NOx) a také snížení vzniku oxidu uhelnatého, společně se snížením tvorby prachovitých částic. Motor získá hladší chod a je mnohem pružnější. To vše dohromady, zlepšuje vlastnosti motoru ve všech směrech.

Proč používat BEP – Much Better Fuel:

Každý motor v průběhu provozu stárne, jednou z příčin je shromažďování trvalých karbonizačních úsad a tím narůstá spotřeba paliva. Karbonizační úsady jsou primární příčinou zvýšené spotřeby paliva. Tím se motoru snižuje účinnost, má nižší výkon, reaguje pomaleji, spalovaní paliva se zhoršuje a tím se zvyšují emise výfukových plynů. V minulosti se řešil tento problém kapalinovou dekarbonizací nebo se používali různé přísady, které byly málo funkční. Žádná z těchto a dokonce mnoho z nich, mělo negativní dlouhodobé důsledky.

Naše tablety BEP – Much Better Fuel bezpečně a zcela revolučně čistí kompletně vnitřní části motoru, včetně vstřiků a ventilů a celou výfukovou cestu. Prodlužují výrazně funkčnost filtrů pevných částic atd. Vaše vozidlo bude jako nové! Ušetříte tak značné finanční prostředky za servis!

Naše tablety BEP – Much Better Fuel snižují Emise až o 95% po kontinuálním použití v 10 nádržích pro osobní automobily a 20 nádržích pro nákladní automobily. Garantujeme formou vrácení peněz snížení CO, HC, Nox, a prachovitých částic min. o 30%!bChovejme se k našemu zdraví a přírodě zodpovědně!

Naše tablety BEP – Much Better Fuel se Vám zaplatí na úspoře paliva které je až v průměru kolem 15% a ještě vyděláte! Nebudete chtít už nikdy nic jiného! Tableta BEP – Much Better Fuel je katalyzátorem (urychlovačem) spalování a zajišťuje vyšší efektivitu hoření paliva, což vede ke snížení spotřeby paliva a zvýšení výkonu

Naše tablety BEP – Much Better Fuel nabízi komfort, usedněte za volant nového vozu či stroje s perfektní reakcí motoru. Budete naprosto nadšení Čím více naše aditivum požíváte, tím větší ucítíte rozdíl ve výkonu. Perfektní prohoření paliva a čistý motor vám ukáže své. Už žádný Chip-Tunning se ztrátou záruky motoru!

Nyní je však na trhu BEP – Much Better Fuel, zcela R/Eevoluční aditivum 4v1, které přináší naprostou revoluci v řešení tohoto problému a mnohem víc…